ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ"

Monday 21 Νοεμβρίου 2022
Ομαδικά Εργαστήρια Συμβουλευτικής Επιχειρηματικότητας "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ"

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών πραγματοποιεί τον δεύτερο ανανεωμένο κύκλο ομαδικών εργαστηρίων επιχειρηματικότητας που φέρει τον τίτλο:

« Επιχειρηματικό Σχέδιο» το οποίο θα υλοποιηθεί στις κάτωθι δύο θεματικές συναντήσεις: α) «Μετατρέποντας την ιδέα σε Επιχειρηματικό Σχέδιο» β) « Ηδημιουργία του Επιχειρηματικού σχεδίου στην πράξη».

Το συγκεκριμένο εργαστήριο στοχεύει στην προετοιμασία των συμμετεχόντων για την επερχόμενη εκδήλωση του Πανεπιστημίου «Ημέρες Καριέρας» που θα πραγματοποιηθεί στις 12-14/12/2022.

Σκοπός των συγκεκριμένων ομαδικών εργαστηρίων επιχειρηματικότητας είναι  η ενθάρρυνση για την ιδέα ενός Επιχειρηματικού Σχεδίου και πως αυτό μπορεί να επιτευχθεί. Επιπροσθέτως θα συμβάλει και στην προετοιμασία παρακολούθησης των επιχειρηματικών panels Ημερών Καριέρας που θα πραγματοποιηθούν 13 και 14 Δεκεμβρίου 2022.

Ημερομηνία και ώρα εργαστηρίου:

Πέμπτη 24/11/2022, (11.00-14.00)

Για να δηλώσετε συμμετοχή παρακαλείστε να συμπληρώσετε τη φόρμα συμμετοχής

Σύνδεσμος συμμετοχής:https://uoa.webex.com/uoa/j.php?MTID=mdeb16dd5fe0da7f31769c15bb5fefeb6

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.